AKTUALNE

OFERTY PRACY

Praca

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • realizacja celów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów ,
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz pozyskiwaniu klientów
  • wymagana znajomość branży spawalniczej lub narzędziowej
  • znajomość pakietu MS Office,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność i konsekwencja w działaniu,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce;
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółki na rynku;
  • Możliwość rozwoju kompetencji własnych szerokim zakresie związanym z zajmowanym stanowiskiem;
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy;
  • Różne formy zatrudnienia w tym umowa o pracę,
  • Pakiet medyczny.

Kandydaci spełniający powyższe wymagania proszeni są o przesłanie swoich aplikacji: na adres praca@marszal.biz .

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Marszal Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Handlowej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami RODO jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

KOORDYNATOR SERWISU

ELEKTRYCZNYCH URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH

  • Koordynowanie i organizacja pracy Działu Serwisu;
  • Nadzorowanie wyników pracy w tym prowadzenie analiz i sporządzanie raportów;
  • Nadzór nad standardem obsługi oraz wsparcie Pracowników;
  • Diagnostyka i naprawa elektrycznych urządzeń spawalniczych;
  • Kalibracja oraz badanie ochrony przeciwporażeniowej urządzeń elektrycznych;
  • Testowanie nowych i serwisowanych urządzeń;
  • Praca w serwisie stacjonarnym oraz wyjazdy do prac zleconych u klienta;
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne – elektryk, elektronik lub pokrewne.
  • Doświadczenie zawodowe – serwis lub produkcja urządzeń elektrycznych.
  • Znajomość budowy i zasady działania urządzeń elektrycznych.
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi oraz czytania schematów elektrycznych.
  • Uprawnienia SEP do 1kV – mile widziane dozorowe.
  • Umiejętność pracy z komputerem.
  • Czynne prawo jazdy kat. „B”.
  • Znajomość budowy i obsługi urządzeń spawalniczych będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Szkolenia wewnętrzne i autoryzowane szkolenia  zewnętrzne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, i czynnego udziału w rozwoju działu serwisowego.

Kandydaci spełniający powyższe wymagania proszeni są o przesłanie swoich aplikacji: CV na adres praca@marszal.biz .

SERWISANT

  • Praca w serwisie stacjonarnym oraz wyjazdy do prac zleconych u klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. ale zawodowe profilowe – elektryk, elektronik lub pokrewne.
  • Praktyczna znajomość budowy i zasady działania urządzeń elektrycznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się branży spawalniczej.

Współpracujemy z